همت مضاعف كار مضاعف برای اولین بار نمایش شهر و کشور کاربران سایت google-analysts.com بصورت کاملا فارسی

کدي براي نمايش شهر کاربر شما با داشتن این کد ساده به راحتی می توانید موقعیت مکانی و زمانی کاربر خود را تعین نمایید

این سیستم که تا کنون در هیچ سایت ایرانی دیده نشده است بصورت کاملا فارسی و رایگان در اختیار علاقمندان و وب مستر ها قرار گرفته است

در صورتیکه تمایل دارید از این پس شهر کاربر  سایت خود را شناسایی نمایید می توانید به سایت گوگل آنالیزر مراجعه نمایید

و مطلبی با عنوان سیستم نمایش مشخصات شهر و کشور کاربر در سایت و وبلاگ خودتان راه اندازی شد
گوگل فارسي

خوش آمدید به گوگل فارسي امروز دوشنبه - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
بزودی این سایت/ وبلاگ با اصلاحات سئو توصیه شده توسط گوگل موفق به افزایش پیج رنک خواهد شد شما هم قادر به افزایش پیج رنک خود  هستید ( توضیحات بیشتر در سیستم آمارگیر و آنالیزر گوگل http://google-analysts.com)

 

سیستم نمایش مشخصات شهر و کشور کاربر در سایت و وبلاگ خودتان راه اندازی شد

 

سیستم تبلیغات کلیکی سیستم آگهی کلیکی برای وبلاگ ها سیستم تبلیغ کلیکی عضو عضویت پرداخت سیستم کلیکی فروشگاه کسب درآمد اینترنتی LED انواع تابلو روان و روز شمار پروژه نمایشگر ال ای دی ارسال sms پدیده شاندیز نشریه شهرآرا سایت پدیده شاندیز site padidehshandiz site padide site shandiz site padideh site shandyz
"سایت پدیده شاندیز"
کلاهبرداری پدیده شاندیز کلاه بردار اسامی برندگان قرعه کشی پدیده شاندیز
اسامی برندگان قرعه کشی پدیده شاندیز
کلاهبرداری پدیده شاندیز کلاه بردار نمایشگاه پدیده شاندیز
سایت  پدیده شاندیز
istgah;7rang takro payamsara 7rang ایستگاه پیک شهر تک رو 7رنگ پیام سرا آگهی ایران سایت تبلیغ سایت ایستگاه کپیبان بهترین کپی بان سرویسی که به زودی با آن آشنا خواهید شد

مرجع رسمی گوگل

وبلاگ+ گوگل در اواخر هفته گذشته هک شد. وبلاگ رسمی شرکت گوگل زمانی هک شد که تنها دقایقی پیش از آن، مطلبی در مورد امنیت سرویس+های+گوگل، در این وبلاگ ارسال شده بود. گوگل می گوید: ” این هکر توانسته است مطلبی جعلی را در وبلاگ رسمی شرکت گوگل  ارسال کند. اما اکنون حفره امنیتی اصلاح شده است و مطلب ارسال شده جعلی نیزوبلاگ رسمی شرکت گوگل حذف شده است.”

هکر بعد از نفوذ به وبلاگ رسمی شرکت گوگل  مطلبی کاملا عجیب را در وبلاگ رسمی شرکت گوگل ارسال میکند. بطوریکه خیلی زود خوانندگان وبلاگ رسمی شرکت گوگل به غیر طبیعی بودن مطلب ارسال شده شک می کنند. هکر در مطلب ارسالی خود، خبر از متوقف شدن سرویس Click-to-Call Adwords از سوی  گوگل داده بود.

امسال دومین باری می باشد که وبلاگ  گوگل هک می شود. در ماه های گذشته نیز شرکت  گوگل به اشتباه آدرس وبلاگ  گوگل خود را از سیستم بلاگر حذف کرد و کاربری دیگر توانست تا چند ساعتی آدرس اصلی وبلاگ رسمی شرکت گوگل  را برای خود به ثبت برساند و کنترل آنرا بدست گیرد.

در حال حاضر میلیونها کاربر از سرویس بلاگر استفاده می کنند و همه آنها در مورد امنیت سرویس بلاگر کنجکاو هستند. هک شدن وبلاگ رسمی شرکت گوگل  خبر خوبی برای وبلاگ نویسان بلاگر نخواهد بود، آن هم در زمانی که  گوگل بیشتر از گذشته، از امنیت  سرویس+های+گوگل صحبت می کند.

سئو

پیج+رنک+گوگل
بهینه+سازی+صفحات+وب
تبادل+لینک
رنکینگ+گوگل
رتبه+بندی+گوگل
page+rank+google
ranking+google
سئو
انجمن+سئو
لینک
کپی+رایت
فروش+تخصصی+لینک
افزایش+رنکینگ
 گوگل
 گوگل+فارسی
 مرورگر+گوگل
 گوگل+ادسنس
 گوگل+ریدر
 گوگل+دسکتاپ
 آنالیزر+گوگل
 وبلاگ+گوگل
 سرویس+های+گوگل
 سایت+مپ