مرجع رسمی گوگل

وبلاگ+ گوگل در اواخر هفته گذشته هک شد. وبلاگ رسمی شرکت گوگل زمانی هک شد که تنها دقایقی پیش از آن، مطلبی در مورد امنیت سرویس+های+گوگل، در این وبلاگ ارسال شده بود. گوگل می گوید: ” این هکر توانسته است مطلبی جعلی را در وبلاگ رسمی شرکت گوگل  ارسال کند. اما اکنون حفره امنیتی اصلاح شده است و مطلب ارسال شده جعلی نیزوبلاگ رسمی شرکت گوگل حذف شده است.”

هکر بعد از نفوذ به وبلاگ رسمی شرکت گوگل  مطلبی کاملا عجیب را در وبلاگ رسمی شرکت گوگل ارسال میکند. بطوریکه خیلی زود خوانندگان وبلاگ رسمی شرکت گوگل به غیر طبیعی بودن مطلب ارسال شده شک می کنند. هکر در مطلب ارسالی خود، خبر از متوقف شدن سرویس Click-to-Call Adwords از سوی  گوگل داده بود.

امسال دومین باری می باشد که وبلاگ  گوگل هک می شود. در ماه های گذشته نیز شرکت  گوگل به اشتباه آدرس وبلاگ  گوگل خود را از سیستم بلاگر حذف کرد و کاربری دیگر توانست تا چند ساعتی آدرس اصلی وبلاگ رسمی شرکت گوگل  را برای خود به ثبت برساند و کنترل آنرا بدست گیرد.

در حال حاضر میلیونها کاربر از سرویس بلاگر استفاده می کنند و همه آنها در مورد امنیت سرویس بلاگر کنجکاو هستند. هک شدن وبلاگ رسمی شرکت گوگل  خبر خوبی برای وبلاگ نویسان بلاگر نخواهد بود، آن هم در زمانی که  گوگل بیشتر از گذشته، از امنیت  سرویس+های+گوگل صحبت می کند.

سئو

پیج+رنک+گوگل
بهینه+سازی+صفحات+وب
تبادل+لینک
رنکینگ+گوگل
رتبه+بندی+گوگل
page+rank+google
ranking+google
سئو
انجمن+سئو
لینک
کپی+رایت
فروش+تخصصی+لینک
افزایش+رنکینگ
 گوگل
 گوگل+فارسی
 مرورگر+گوگل
 گوگل+ادسنس
 گوگل+ریدر
 گوگل+دسکتاپ
 آنالیزر+گوگل
 وبلاگ+گوگل
 سرویس+های+گوگل
 سایت+مپ